Club&Hotel Letoonia Fethiye mini-club-32

Temmuz 21, 2010

0

Mini Club Etkinlikleri

Mini Club, eğitimli animatörler eşliğinde günlük program dâhilinde 04-12 yaş arası çocuklara ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Mini Club Günlük Aktivite Programı:

  • Sabah jimnastiği:

Çocukların spor yaparak eğlenmelerini sağlamak adına standart jimnastik hareketleri profesyonel ekibimiz tarafından renklendirilip, hayvan ve doğadan doğaçlama hareketlerle daha da sempatikleştirilir ve çocuklar için cazip hale getirilir.

  • Yüz boyama:

Genellikle çocuklarımızın kendi isteği doğrultusunda, kendisini nasıl ve kimin gibi hisettemek istiyorsa yüz üzerinde o karakterde bir boyama çalışması yapılır.

  • Sahil oyunu:

Boccia, Badminton, Mendil kapmaca, Kaşıkla top taşıma ve Çuval gibi oyunlar sahil kenarında oynanır.

  • Biz uzaklara uçuyoruz:

En özgür oyunumuzdur. Çocukların tercih ettiği her ne oyun ve aktivite varsa o uygulanır. Çocuklar, animatörler eşliğinde toplu ya da diğer çocuklardan bağımsız olarak farklı ve özgün oyunlara da yönelebilirler.

  • Günün oyunu ve Günün etkinliği

Öğleden sonraları düzenlenir. Kostümlü ve makyajlı oyun kategorilerimizden oluşur. Korsan, Palyaço, Robocop, Kızılderili ve Alaaddin gibi tanınmış karakterlere özgü makyaj ve kostümlerle devam ettirilen oyunlardır. İşte etkinlik özetleri:

¨     Korsan:

Korsan kılığına girmiş animasyon ekibi ve çocuklar otel genel alanlarında şişe içerisine monte edilmiş parolaları bularak eşleştirir. Parolayı tamamlayan hazineyi kapar. Çocuklar için sempatik öğelerle donatılmış hediye sepeti hazine değerindedir.

¨     Palyaço:

Palyaço kılığına giren çocuklar eğlenirken eğlendirir.

¨     Robocop:

Çeşitli boya ve malzemeler yardımıyla tam bir robot görüntüsüne bürünen çocuklar, davranış biçimi olarak da tam bir robot olmaya çalışır.

¨     Karnaval:

Çeşitli malzeme ve kostümlerle çocuklar kendilerini tam anlamıyla Brezilyada hissedecekler. Karnaval kıyafetleri, dans ve müzik eşliğinde eğlencenin tadına varacaklar.


¨     Kızılderili:

Tam teçhizatlı bir Kızılderili tipine bürünen çocuklar usta animatörler eşliğinde hazırlayacakları özgün yemeklerle ve usta animatörler eşliğinde oyunlarına renk katarlar.

¨     Mini orkestra:

Çocukları eğlendirmenin yanı sıra yaratıcı zekâlarını da geliştirmeyi amaçlayan bir oyunlar silsilesidir. Çocuklar kendi hayal dünyalarını açığa çıkararak özgürce doğadaki malzemelerden kendi enstrümanlarını kendileri yaratırlar ve ilginç doğa sesleri ile donanmış

şahane eserlerini dillendirmeye başlarlar.

¨     Alaaddin ve arkadaşları:

Türk motifleriyle düzenlenmiş Alaaddin, prenses ve arkadaşlarına özgü kostümler ve Alaaddin imgesi ile sihirli bir yolculuğa çıkarlar.


  • Çay saati:

Kek ve çay eşliğinde mini açık büfeden yararlanılır. Gün içi etkinliklerin yorgunluğu atılır.

  • Mini disko:

Dans ve müzik eşliğinde çocuklar eğlenir. Animasyon ekibi kostümler yardımıyla farklı karakterlere bürünerek eğlencenin dozunu daha da arttırır. 20.30-21.00 arası eğlence devam eder.  Maksimum 8 dans uygulaması yapılır. Turnuvalarda madalya kazanan çocuklara armağanı verilir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑