Genel çiçek

Mart 9, 2011

0

Antalya ve Muğla’dan Dünya Kadınlar Gününe Özel Sürprizler

ANTRAY’ın işletmesini yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketlerinden Ulaşım A.Ş.,    8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tramvayda yolculuk eden kadınlara ve kadın çalışanlarına çiçek dağıttı.

ANTRAY duraklarında kadınlara karanfil veren şirket yetkilileri, Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Karanfillerini tebessüm ve mutlulukla kabul eden kadınlar, bu özel günde kendilerini unutmayan Ulaşım A.Ş. yetkililerine teşekkür etti.

Muğla Belediyesinin kadın çalışanları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününe özel, 8 Mart 2011 tarihinde saat: 10.00’da İskender Alper Konakaltı Kültür Merkezinde ihtiyaç sahibi okuyan kız çocukları için kermes düzenledi.

Muğla Belediyesi kadın çalışanları kermes hakkında , kadınlar olarak birçok defa kermes düzenleyerek gelirini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını bu konuda Muğla Belediye Başkanlığının her zaman yanlarında olduğunu ve destek verdiğini, sosyal belediyecilik anlayışına sahip Muğla belediyesinde bir kadın olmanın bir ayrıcalık olduğunu ifade ettiler.

Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, kadın mesai arkadaşlarımızın bu duyarlılıklarının takdir edilecek bir hareket olduğunu tüm Muğlalı hemşerilerimizin bu kermese gereken ilgiyi göstereceğini, bu kermesin geliri ile ihtiyaç sahibi kız çocuklarımıza Muğla Belediyesi kadın çalışanlarının katkı sağlayacağını söyledi.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑