Club&Hotel Letoonia Fethiye nehir-letoonia-golf

Mart 24, 2011

0

Letoonia Otelleri’nden Bedava Tatil Kazanmak İçin Geri Sayım Başladı…

Letoonia Otelleri’nin Facebook sayfası üzerinden açtığı “En Güzel Tatil Fotoğrafı Yarışması”na katılmak isteyen yarışmacı adaylarına son bir hatırlatma: Yarışmaya katılarak, Club & Hotel Letoonia-Fethiye’de rüya tatilinizi hiçbir ücret ödemeden yaşamak ve yaşatmak için son katılım tarihi 31 Mart.

Yarışmada son haftaya girdiğimiz şu günlerde, katılımcılardan oylamada önde gidenlerin heyecanı giderek artarken, diğer yarışmacı ve yarışmacı adayları da Letoonia Otelleri’nden yarışma katılımcılarına verilen özel indirimin keyfini çıkarmakla meşgul.

Oylamada dengelerin değişme şansı hala süredursun, yarışma keyfi ve yarışmaya katılım gösterilerek kazanılan ekstra özel indirim torpili içimizde sabırsızlıkla dışarı çıkmayı bekleyen tatilciyi uyandırmaya yetiyor.

Letoonia Otelleri olarak, tüm katılımcılarımıza bol şans diliyor, henüz yarışmaya katılmamış Letoonia takipçilerini yarışmanın son haftasında bu fırsattan mahrum kalmamaları konusunda uyarıyoruz.

Fethiye’de müthiş tekne turlu bir Letoonia tatili ve Letoonia Otelleri’nden yapacağınız rezervasyonlarda ekstra indirim avantajı elde etmek istemez misiniz?  O halde, yapmanız gereken tek şey  http://apps.facebook.com/letooniaresorts/ linki aracılığıyla, tatil konseptli fotoğrafınızı sayfamıza yüklemek.

Letoonia’lı tatiller…Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑