Club&Hotel Letoonia Fethiye letoonia_resorts_kahvalti-_keyfi-2

Nisan 25, 2011

1

Letoonia’da Eşsiz Kahvaltı Keyfi…

Efsanevi büfeleri, birbirinden sağlıklı ve leziz menü seçenekleri ile bilinen Letoonia’da unlu mamullere değinmeden geçemeyeceğiz.

Zira tam tahıllı, çavdarlı, kepekli, mısırlı ve bazen de farklı form ve şekillerde olup farklı tatları aynı bünyede barındırabilen ekmek, poğaça, çörek vs. çeşitleri önce gözlere sonra da midelere bayram yaşatıyor.

Mahir mutfak ekibimizin kimi zaman Türk Bayrağı, kimi zaman zahmet gerektiren geometrik şekiller ile ekmeğe hayat vermesiyle birlikte, temelinde un ve sudan oluşan bu değişik lezzetlerin tadına doyum olmuyor.

Üstelik yağ, reçel ve diğer ekmeğe sürülen lezzet arttırıcılar da  bilip güvenerek tüketebileceğiniz piknik ürünler…

Bunca aktivite ve eğlence ile dolu 165 bin metrekarelik alanda bitap düşmemek ve herşeyi tamamıyla deneyimlemeniz için leziz Letoonia kahvaltısını deneyimlemeniz şart!One Response to Letoonia’da Eşsiz Kahvaltı Keyfi…

  1. Nisa says:

    Bu sene de tercih edecek gibiyiz.Tatil programı henüz yapmadık ama geçen yıl benim için belek Letoonia çok harika geçtiği için bu sene tekrar aynı oteli tercih ederiz .Nefis bir doğası ve akşam yemekleri var.Aç kalmak gibi bir terim bu otel için geçerli değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑