Genel rafting13

Ağustos 1, 2012

0

Adrenalin Sizi Bekliyor…

Antalya ve çevresinde rafting heyecanı devam ediyor. Çeşitli zorluk derecelerine göre sıralanmış parkurlarda biraz adrenalin ister misiniz? Kim istemez ki…

Bu sporu yapmak için en güzel yerlerden biri Köprülü Kanyon Milli Parkı. Antalya’ ya 95 km ve Letoonia Golf Resort’a ise yaklaşık 60 km uzaklıktaki bu park, Beşkonak’ta.  Bu heyecanlı deneyimi yaşarken, Poyraz Dağı’nın manzarası da sizi büyüleyecek. Ayrıca, parkın içinde iki adet tarihi köprü mevcut… Bu heyecanlı sporu yapmaya gelen herkes Roma dönemine ait bu köprüleri de görebilir. Burada yer alan Köprüçay Irmağı da adını bu tarihi köprülerden almış.

Bu etkinlikte ilk deneyimini yaşayacaklar için, özellikle Köprüçay Kanyonu rafting için en uygun alandır. Rafting için yaklaşık 14 km’lik bir bölüm kullanılır. Tabii ki Letoonia Golf Resort da bu heyecanı yaşamak isteyenlere ayrıcalıklı seçenekler sunmaktadır. Çok uygun fiyatlara hem bu adrenalin dolu sporu yaşayabilir, hem de öğlen yemeğinizi muhteşem bir doğa eşliğinde yiyebilirsiniz.

Siz de muhteşem bir tatil için Letoonia’ya geldiğinizde, dalgalarla boğuşmak ve adrenalin dolu bu sporu yapmak isterseniz, mutlaka Letoonia Golf Resort Belek’in Misafir İlişkileri yetkililerine danışın.


 

 

 

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑