Club&Hotel Letoonia Fethiye FAA_8246

Şubat 21, 2013

0

Letoonia Resorts’ta Erken Rezervasyon Fırsatı Devam Ediyor!

Letoonia Resorts’ta Fırsatlar Bitmiyor…

Bahar yaklaşırken, cıvıl cıvıl kuş sesleri ve doğanın muhteşem renkleri ile Letoonia Resorts‘ta bambaşka bir tatil sizleri bekliyor. Düşlediğiniz tatile, %25 indirim ve en uygun ödeme seçenekleri ile kavuşmak için yapmanız gereken tek şey 444 0 280 numaralı telefondan bize ulaşmak.

Erken rezervasyon indiriminden yararlanarak, dilerseniz özel bir yarımada üzerine kurulmuş olan Club & Hotel Letoonia Fethiye‘de, dilerseniz de Acısu Nehri’nin Akdeniz’e kavuştuğu Letoonia Golf Resort Belek‘te konaklayabilirsiniz. Doğa ile iç içe yaşayan Letoonia’da, seçkin mutfak ve konsept restoranları damağınıza lezzet katacak ve her gün dolu dolu eğlenerek farklı aktivitelerle karşılaşacaksınız.

Unutmayın, erken rezervasyon indiriminden yararlanmak için son gün: 28 Şubat 2013 Letoonia Resorts ile ilgili detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

www.letooniaresorts.com
www.facebook.com/letoonialife
www.twitter.com/letoonialife
www.youtube.com/letooniaresorts

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑