Letoonia Resorts Erken Rezervasyon İçin Son İki Hafta! Acele Edin

Mart 19, 2013

0

Erken Rezervasyon İçin Son İki Hafta! Acele Edin…

Baharın tazeliği ve mis gibi bir hava eşliğinde yaz sezonu açılıyor.

Yeşilin ve mavinin her tonunu barındıran Club&Hotel Letoonia ve Letoonia Golf Resort size yepyeni ve muhteşem bir tatil sunmaya hazırlanıyor.

Siz de en kaliteli hizmeti en uygun ödeme seçenekleriyle elde etmek istiyorsanız, son dönem indirim fırsatlarını kaçırmayın. Erken rezervasyon kampanyalarımızı öğrenmeden rezervasyon yaptırmayın.

Yapmanız gereken tek şek; tamamen özel bir yarımada üzerine kurulmuş olan Club & Hotel Letoonia Fethiye ya daAcısu Nehri’nin Akdeniz’e kavuştuğu Belek’te, çok özel bir konumda bulunan Letoonia Golf Resort otellerimizden birini seçmek.Çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımız sizler için en uygun tatili Letoonia’larda bulmanıza yardımcı olacaklar.

Unutmayın erken rezervasyon için son iki hafta! Sizi hafızanızdan silemeyeceğiniz bir tatil bekliyor.

En kaliteli tatili en uygun şartlarla yakalamak için hemen 444 0 280’ i arayın ve 31 Mart’a kadar rezervasyon yaptırın. En ekonomik ve en konforlu tatilin tadını çıkarın.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑