Club&Hotel Letoonia Fethiye Letoonia-Life-“Etkileşim-Oranı-En-Yüksek”-marka-sayfalar1

Haziran 26, 2013

0

Letoonia Life, “Etkileşim Oranı En Yüksek” marka sayfaları arasında dört aydır ilk 3’te!

Facebook sayfamız Letoonia Life, Socialbakers’ın Türkiye Facebook raporuna göre Ocak ayından bu yana “Etkileşim Oranı En Yüksek” 5 marka arasında yer alıyor.

Dünyaca ünlü sosyal medya analiz ve raporlama şirketi Socialbakers; her ay düzenli olarak yayınladığı Socialbakers Türkiye Raporları’nda, Facebook sayfaları ile ilgili takipçi sayılarına, paylaşım kalitelerine, etkileşim oranlarına vb. birçok metriğe yer veriyor.  Facebook sayfamız Socialbakers’ın, Ocak 2013 Facebook Türkiye raporuna göre Yeni Rakı, Land Rover, Doluca gibi markaları geride bırakarak “Etkileşim Oranlarına” göre belirlenen ilk 5 marka arasında birinci sırada yer aldı. (Social Bakers Ocak 2013 Türkiye Sosyal Medya Raporu için tıklayın: http://bit.ly/10UWE52) İlerleyen aylarda da dikkat çekici başarısını devam ettiren Letoonia Life; Şubat, Mart ve Nisan aylarında da etkileşimi en yüksek Facebook sayfaları sıralamasında yine ilk 5 marka arasındaydı.

Bu başarının temel nedenlerini oluşturan; sayfada paylaşılan etkileşimi yüksek içerikler, bu içeriklerle doğru hedef kitleye seslenmek ve sayfada sürdürülen bilinçli iletişim sayesinde sosyal medyaya verdiğimiz önemi bir kez daha ortaya koymaktayız. Son yıllarda herkesin hayatında vazgeçilmez bir yer kaplayan ve markalar için yadsınamaz bir öneme sahip olan sosyal medya üzerindeki etkimizi arttırarak devam etmeyi amaçlıyoruz.

Bu başarıyı elde etmemizde katkısı olan sosyal medya takipçilerimize teşekkür eder, tüm Letoonia severleri de bizi takip etmeye davet ederiz.

Takipçilerimize özel fırsatlarımızdan anında haberdar olmak için bizi sosyal medyada da takip edin!

www.facebook.com/letoonialife
www.twitter.com/letoonialife
www.letooniaresorts.com
www.letoonialife.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑