Letoonia Golf Resort Belek Letoonia Golf Resort

Ekim 20, 2014

0

Letoonia Gurmeleri Buluşturdu!

Letoonia Golf Resort Otelimiz, uluslararası gastronomi kulübü olan Chaine Des Rotisseurs (Dünya Gastronomi Birlikleri) tarafından gerçekleştirilen organizasyona ev sahipliği yaptı.

11 Ekim Cumartesi Günü gerçekleştirilen organizasyonda, Hatay mutfağından birbirinden leziz yemekler sunuldu. Dünyanın dört bir yanından gelen şef ve gurmelerin katıldığı organizasyonda konuklar Letoonia Golf Resort, Belek’in muhteşem doğasını da keşfettiler.

Chaine Des Rotisseurs Yönetim Kurulu, kusursuz bir organizasyona ev sahipliği yapan Letoonia Golf Resort Otelimizin Genel Müdürü Bozkurt Atilla‘ya gösterilen üstün başarıdan dolayı bir teşekkür plaketi verdi.

Bu özel organizasyona tüm ihtişamıyla güzellik katan Letoonia Golf Resort, gastronomi kulübü Chaine Des Rotisseurs’ün üyelerini en iyi şekilde ağırladı ve konu hakkında Bozkurt Atilla böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptıklarından dolayı mutlu olduklarını ifade etti.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑