Letoonia Golf Resort Belek 1

Kasım 12, 2014

0

Letoonia Golf Resort’ta Defile Rüzgarı

Dagi Mayoları, yeni dönem mayo ve bikini koleksiyonunu Letoonia Golf Resort otelimizde gerçekleştirdiği defilede bayilere tanıttı.

Letoonia Belek Otel’de 500 bayiiyle buluşan Dagi Mayoları, 2015 koleksiyonunu defileyle tanıttı. Bengi Aktürk, Buse Boylu, Rabia Karaca ve Fatoş Köse‘nin podyuma çıktığı tanıtımda, 1000 parçadan oluşan özel koleksiyon tanıtıldı. Dagi Mayoları tasarımcısı Cihan Nacar‘ın da katıldığı tanıtım günlerinde bayiler ürünleri yakından inceleme fırsatı buldu.

İtalya’da üretilen kumaşlardan çok özel koleksiyon hazırladıklarını belirten Nacar, “Bu yıl plajlar rengarenk, özellikle mayo ve pareolar ön planda. Saks mavi ve yeşil, 2015 sezonunda kadınların en çok tercih ettiği renkler olacak” dedi. Firmanın Satış Pazarlama Müdürü Özgür Şahin ise “Müşterilerimizin istekleri bizim için ön planda, her vücut tipine uygun modelimiz ve renk tercihimiz koleksiyonumuzda yerini aldı” diye konuştu.

Mankenler ise defileden arta kalan zamanlarda katalog çekimlerine katılarak, bikinilerle fotoğraf çektirdi.

 

Kaynak: http://www.haber3.com/antalyali-mankenler-bikini-tanitti-2968202h.htm
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑