Letoonia Golf Resort Belek clip_image001

Aralık 24, 2014

0

Letoonia Golf Resort, Gloria Iron Man 70.3 Turkey’e hazır!

Düzenlediği etkinliklerle ayrıcalıklı organizasyonlara imzasını atan Letoonia Golf Resort,  Gloria Iron Man 70.3 Turkey etkinliği kapsamında hazırladıkları konaklama paketini misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Letoonia Golf Resort, Gloria Sports Arena’nın organizasyonluğunda 25 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirilecek  Gloria Iron Man 70.3 Turkey etkinliğini gerçekleştirecek Tesis, etkinlik kapsamında hazırladıkları konaklama paketlerini ise şimdiden misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Etkinliğine yalnızca 4 km mesafede bulunan Letoonia Golf Resort’ün bütün odalarında ise ısıtma/soğutma sistemi, telefon, uydu, uydu yayınlı LCD televizyon, emanet kasa, minibar, saç kurutma makinesi, çay-kahve seti ve bornoz da mevcut.

Letoonia Golf Resort, Gloria Iron Man 70.3 Turkey etkinliğine katılacak konuklarına yarış öncesinde yarı olimpik yüzme havuzunda antrenman imkanı başta olmak üzere fitness center kullanımı, bisikletlerin organizasyon alanına ücretsiz transferi, bisiklet montaj alanı, rezervasyon yaptırmak koşuluyla mekanik bakım servisi gibi imkanlar da sağlayacak.

Muhteşem bir mimariye sahip 5* tesis yarış günü ise organizasyona katılacak konuklarına saat 04.00’den itibaren sabah kahvaltısı, kişiye özel glütensiz ve laktozsuz kahvaltı imkanının yanı sıra organizasyon alanına da ücretsiz servis olanağı sunacak.

Detaylı bilgi için:

444 0 280 \ bit.ly/IronmanLetoonia

letoonia@letoonia.com



Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑