Genel bahar saygılı

Şubat 16, 2015

0

Bahar Saygılı’nın yeni sponsorlarından biri de Letoonia Golf Resort…

Bulunduğu konumuyla ayrıcalıklı tesislerin başını çeken Letoonia Golf Resort, milli triatlon rekortmeni Bahar Saygılı’nın yeni sponsorlarından biri oldu.

Letoonia Otelleri, milli triatlon rekortmeni ve aynı zamanda Türkiye’de yaşayan ilk kadın Ironman yarışçısı olan Bahar Saygılı’ya, 25 Ekim 2015 tarihinde düzenlenecek olan Gloria Ironman 70.3 Turkey etkinliği için sponsor oldu.

Letoonia Otelleri’nden yapılan yazılı açıklamada sporun ve sporcunun gelişimi için çalıştıkları belirtilerek, sporcuların yanında olduklarını ve destek olmaya devam edecekleri söylendi.

Misafirlerini; Türkiye’nin Golf Cenneti Belek’te, 75 dönümlük çam ağaçlarıyla kaplı bir alanda bulunan Letoonia Golf Resort, Belek ve doğası, konumuyla eşsiz bir yarımada üzerinde kurulu Club & Hotel Letoonia, Fethiye tesislerinde, yüksek hizmet kalitesi ve koşulsuz misafir memnuniyetiyle ağırlayan Letoonia Otelleri, yenilenen yüzüyle de kapılarını tüm ihtişamı ile açmaya hazırlanıyor.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑