Genel kolaj

Mart 23, 2015

0

Letoonia Resorts 2015′te bambaşka…

2014 yaz sezonunda tüm genel alanları ve odaları yenilenen Letoonia Resorts’ta bungalov odalarında yenilenmesi ile 2015 sezonunda bambaşka ve muhteşem bir atmosfer sizleri bekliyor.

Ayrıca, ultra her şey dâhil konseptiyle hizmet veren Letoonia’da fırsatlarda bitmiyor. %20 erken rezervasyon fırsatlardan yararlanabilmek için 444 0 280 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayın ve size en uygun tatil seçeneklerinden faydalanın ya da letoonia@letoonia.com adresine de mail atabilirsiniz.

31 Mart tarihine kadar geçerli olacak indirim için hemen bizi arayın ve yerinizi ayırtın!

Unutmayın erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için son hafta!

Yenilenen Letoonia Resorts’ta, unutulmayacak bir tatil sizleri bekliyor.

Letoonia Resorts Hakkında

Adını Fethiye’deki Letoon antik kentinden alan Letoonia Resorts, ilk tesisini Fethiye’deki Paçarız Burnu Mevkii’ndeki yarımada üzerinde 165.000 m2’lik bir alana kurulu olarak 1989 yılında hizmete açtı. Fethiye’de, Türkiye’nin çok özel doğal güzelliklerini barındıran bir bölgede; her şey dahil konseptinde ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinden biri olarak Türk turizminde çığır açan Letoonia Tatil Köyü; daha sonra ismini yenileyerek Club & Hotel Letoonia adını aldı.

Fethiye’deki başarısını 1997 yılında açılan Letoonia Golf Resort’la Belek’e taşıyan Letoonia Resorts, Belek’in “Superior Herşey Dahil” konseptli ilk 5 yıldızlı oteli olarak hizmet sektöründeki prestijini daha da sağlamlaştırdı.

Bugün Letoonia Resorts, Fethiye ve Belek’teki premium hizmet kalitesinde iki tesisiyle Türkiye, İngiltere, Almanya, Rusya ve BDT pazarlarında tanınan ve sürekli tercih edilen bir marka olarak Türk turizminin yıldızı olmayı sürdürüyor.

Detaylı bilgi için: 444 0 280  -  www.letooniaresorts.com  
facebook.com/letoonialife 
twitter.com/letoonialife 

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑