Letoonia ve Sentido işbirliğine imza attı!

senti do anlasma

Dünyanın en önemli tur operatörlerinden biri olan Thomas Cook’un otel markalarından Sentido, Antalya-Belek’in dikkat çeken otellerinden Letoonia Golf Resort ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Sentido ve Letoonia Golf Resort, 2016 yılına önemli bir anlaşma ile girecek. Thomas Cook‘un gücünü arkasına alan Sentido, Tutis Turizm Seyahat ve Tic. A.Ş. bünyesindeki Letoonia Golf Resort ile işbirliği yapacak. Letoonia Golf Resort ismi ile faaliyetlerini yürüten tesis, yapılan işbirliği çerçevesinde 2016 yılında “Sentido Letoonia Golf Resort” olarak misafirlerini ağırlayacak.
Sentido ve Letoonia arasında yapılan anlaşmanın 5 yıllık olduğu belirtildi. Yapılan işbirliği hakkında açıklamalarda bulunan Letoonia Golf Resort Genel Müdürü Bozkurt Atilla, “2016 yılına daha güçlü gireceğiz” dedi.

Letoonia markasını daha da güçlendirmek istediklerini söyleyen Bozkurt Atilla, “Yıllardır Letoonia Golf Resort olarak Türk turizmine kalite ve hizmet sunduk. Letoonia kalitesini daha üst seviyeye taşımak için Sentido ile işbirliği yapacağız. Sentido ile güçlerimizi buluşturarak Türkiye turizmi için hizmet vermeye devam edeceğiz. 5 yıllık anlaşma yaptık. Güçlerimizi birleştirdiğimiz bu işbirliği anlaşması hem Sentido, hem Letoonia hem de Türk turizmine önemli katkılar sağlayacaktır” diye konuştu.
Kaynak: www.turizmdebusabah.comBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑